Зарегистрироваться |  Вход | Стоимость |  О нас |  Вопросы и Ответы |  Контакты  
 
Найти   В  
  Расширенный Поиск  
 
  Вернуться к результатам поиска  
Последний вход: Сентябрь 19, 2018 
 
 
 
 
  График работы:
  ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 Утро          
 После обеда              
 Вечер      
 Ночь              
 
 
 
 
 
Няня в Львове
 

 

 
 
 
  Софія Юріївна П. 
  Возраст: 35      Львов, Франковский
 
Номер анкеты (ID): 22729 
Предоставляю услуги: Воспитатель, Гувернантка, Няня-сопровождающая, Помощница, Домашній вихователь 
Занятость: Без проживания, Частичная занятость 
 
  Присоединитесь к НашаНяня и звоните кандидатам напрямую
 
  Обо мне
 
Мови якими володію: українська мова – високий рівень, російська мова – високий рівень, французька мова – високий рівень; англійська мова – середній рівень, польська мова – середній рівень, італійська мова- середній рівень.
Жінка 34 років шукає роботу домашнього вихователя, помічниці для дитини, особи яка супроводжує дитину на різні гуртки, секції, або гувернантки. 5 років працювала у дитячому садочку вихователем. Вища філологічна освіта. Маю достатній досвід роботи у декількох сім'ях. Доглядала дітей віком від 10 місяців до 5 років. На період канікул влітку працювала і у французькій сім'ї, доглядала та навчала 2 діток віком 11 місяців та 4 років. Дуже люблю дітей. Акуратна, порядна, відповідальна, пунктуальна та неконфліктна. Маю хороший підхід до дітей, уважна. Використовую ігрове навчання, навчаю дітей англійської, а також при бажанні і французької мови, також використовую різні ігрові методики у вигляді пісень, віршів, та дитячих потішок, використовую методику Монтессорі. При навчанні використовую і творчі заняття такі як: аплікація та ліплення, квілінг, поєдную і природній матеріал у заняттях з аплікації, займаюся різними пальчиковими гімнастиками, розвиваю дрібну моторику у дітей, залучаючи різні вправи . Старших дітей навчаю рахувати, писати, та читати. Допомагаю виконувати домашні завдання якщо дитина шкільного віку. Залучаю рухливі та сюжетно - рольові ігри на повітрі та удома.Часткова зайнятість, період відпустки, канікул на 1, 2, 3,4 години зранку у вівторок та середу, так як знаходжусь у декреті з 9 місячним синочком на грудному вигодовуванні. Година роботи коштує 40 - 45 грн.

 
 
 
Гражданство:
Украина 
Право работать на территории Украины?:
Да 
Справка об отсутствии судимости:
Нет 
Семейное положение:
замужем/женат 
Курение:
Не курю 
Знание языков:
Украинский, Русский, Английский, Французский, Украинский, Польский 
 
Наличие водительского удостоверения:
Нет 
Личный автомобиль:
Нет 
Умение плавать:
Нет 
Религия:
Православие 
Готова работать в доме с домашними животными:
Да 
 
 
  Опыт работы и Образование
 
Опыт работы: 6 лет, Рекомендации с прежнего места работы: 3
Доброго дня дорогі батьки! Догляну, розважу, погуляю, навчу, нагодую, покладу спати, по бажанню навчу готувати вашу дитину легенькі солодкі страви, на вихідних, та у період вашої відпустки, чи канікул. Зайнятість шукаю тимчасову максимум на 2 або, 3 дні у вівторок середу, та п'ятницю бажано на вечір! На 3 - 4 годинки так як зараз знаходжусь у декреті з 11 місячним синочком, на грудному вигодовуванні! Може бути просто прогулянка . Бажаний район проживання Франківський, або не дуже далеко від мене. Можу забрати із школи чи садочка, відвести на гуртки якщо у вас виникає потреба. Мені 34 роки, одружена, освіта вища, французька філологія, але працювала у дитячому садочку 5 років, тож досвід маю починаючи від 1 року та 5 місяців і до 6 років. Дуже люблю дітей. Вмію доступно пояснити. Маю хороший підхід до дітей, неконфліктна. Працювала достатній період часу у різних сім'ях. Можу надати рекомендації якщо потрібно від попередніх сімей! Або Ви самі зможете переговорити по телефону з батьками тих діточок у яких я працювала, та навчала. Працювала і у французькій сім'ї , навчала та доглядала 2 дітей. Доглядала і немовлят хлопчиків 10 місяців та 8 місяців. Працювала із трьома дітьми одночасно.Використовую ігрове навчання, навчаю дітей англійської, польської, а також при бажанні і французької мови, також використовую різні ігрові методики у вигляді пісень, віршів, та дитячих потішок, використовую методику Монтессорі" Допоможи мені це зробити самостійно". При навчанні використовую і творчі заняття такі як: аплікація, ліплення,малювання, квілінг, поєдную і природній матеріал у заняттях з аплікації, займаюся різними пальчиковими гімнастиками, розвиваю дрібну моторику у дітей, залучаючи різні вправи . Старших дітей навчаю рахувати, писати, та читати. Допомагаю виконувати домашні завдання якщо дитина шкільного віку. Година роботи коштує 50 грн. Залучаю рухливі та сюжетно - рольові ігри на повітрі та вдома. Відповідальна, пунктуальна, порядна, без шкідливих звичок.Якщо суто навчати лише англійської чи французької мови як репетиторство тоді година роботи коштує 75 грн. залежно від віку учня. Також одна година роботи коштує 50 - 55 грн. якщо проводити з дитиною розвивальні, та творчі заняття, так як використовую свій матеріал а саме: кольоровий принтер, папір, клей, кольоровий папір, картон, пластилін, фарби, різні заготовки для логічних завдань та ін. різний дидактичний матеріал. Якщо з дитиною просто побавитись, почитати казки, погодувати, навчати різним потішкам, та віршикам, тоді година роботи коштує 40 - 45 грн. Година роботи з грудничками від 6 місяців до року коштує 55 - 60 грн. залежно, що Вам саме потрібно. Час від часу купую своїм вихованцям різні книжечки на розвиток та творчість, або для вивчення мови, або купую розвиваючий матеріал наприклад : набір посуду, ляльку, кубики, пазли, але батьки при цьому гроші за матеріал мені повертають. Діточки це моє покликання та радість! Якщо це лише прогулянка тоді година роботи коштує 30 грн. 
 
 
Опыт работы с детьми следующих возрастных групп:
3 - 12 месяцев, 1 - 2 года, 2 - 5 лет, 5 - 10 лет, Старше 10 лет, Двойня, тройня  
Образование / курсы:
Средняя школа, Диплом бакалавра/специалиста, Педагогическое образование 
Освіта: у 2000 р. закінчила СШ №37 з поглибленим вивченням французької мови. У 2001-2007 рр. навчалась на факультеті іноземних мов Львівського національного університету ім. І.Франка (французька філологія). Диплом ВК 32700134 від 30.06.2007. 
 
  Предпочтения по желаемой должности
 
Должность:
Воспитатель, Гувернантка, Няня-сопровождающая, Помощница, Домашній вихователь 
Приемлемые варианты работы:
Без проживания, Частичная занятость 
К-во рабочих часов в неделю:
20 - 30 часов в неделю 
Работа на срок:
   сколько понадобится работодателю
 
   время от времени
 
Готовность выполнять следующие обязанности:
   Легкая уборка
 
   Выполнение поручений
 
   Частичная уборка
 
   Присмотр время от времени за друзьями/гостями детей
 
   Глажка детского белья
 
   Детская гигиена и содержание в порядке детских комнат
 
   Помощь в выполнении домашнего задания
 
   Готовность следовать диетическим нормам детского питания
 
   Приготовление школьных обедов
 
   Содержание в порядке детских вещей
 
 
Дата начала работы:
Январь 09, 2018 
Желаемая зарплата:
40 грн./час или 5000 - 6000 грн./месяц 
Максимум детей в семье для одновременной работы:
двое детей 
Готовность путешествовать с семьей:
Да, но не дальше 10 км 
Готовность работать с детьми-инвалидами:
Нет 
Работа по дому:
   Приготовление пищи по просьбе работодателя
 
   Приготовление пищи и обслуживание во время приема пищи
 
   Содержание кухни в чистоте во время часов работы
 
   Уход за комнатными растениями
 
   Стирка
 
   Легкая уборка дома как минимум раз в неделю
 
   Ежедневное подметание полов в кухне
 
   Ежедневное мытье посуды при помощи посудомоечной машины
 
   Выполнение поручений
 
   Обеспечение безопасности дома
 
   Планирование особых событий